Гелікоптер за 2 год пролетів 450 км. Швидкість лiта- ка удвічі більша за швидкість гелікоптера. На

скіль- ки більше пролетить літак за 3 год, ніж гелікоптер за 4 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Асылхан Баги.

Спершу, з'ясуємо швидкість гелікоптера:

Відомо, що за 2 години гелікоптер пролетів 450 км.

Отже, швидкість гелікоптера - 450 км / 2 год = 225 км/год.

Згідно умови, швидкість літака удвічі більша за швидкість гелікоптера, тобто швидкість літака дорівнює 2 * 225 км/год = 450 км/год.

Тепер розглянемо скільки пролетить кожне з транспортних засобів:

Гелікоптер пролетить за 4 години: 225 км/год * 4 год = 900 км.

Літак пролетить за 3 години: 450 км/год * 3 год = 1350 км.

Різниця у пройденій відстані:

1350 км - 900 км = 450 км.

Отже, літак пролетить на 450 км більше, ніж гелікоптер за вказаний час.

Отвечает Наконечна Марта.

Ответ:

На 450 км больше

Пошаговое объяснение:

1) 450 : 2 = 225 (км/ч) — скорость геликоптера

2) 225 * 2 = 450 (км/ч) — скорость самолёта

3) 450 * 3 = 1350 (км) - пролетит самолёт за 3 часа

4) 225 * 4 = 900 (км) - пролетит геликоптер за 4 часа

5) 1350 - 900 = 450 (км) - больше пролетит самолёт за 3 часа, чем геликоптер за 4 часа