F(x)=3x^5+4x^3-2/x^3 якщо F(1)=6


Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Руся.

Ответ:Для знаходження значення функції F(x) при F(1) = 6, спочатку ми підставимо x = 1 в вираз F(x):

F(1) = 3(1)^5 + 4(1)^3 - 2/(1)^3 = 3 + 4 - 2/1 = 3 + 4 - 2 = 7 - 2 = 5.

Отже, F(1) = 5, а не 6. Можливо, ви ввели функцію неправильно або зробили помилку в обчисленнях. Перевірте функцію та вхідні дані.

Пошаговое объяснение:

Для знаходження значення функції F(x) при F(1) = 6, спочатку ми підставимо x = 1 в вираз F(x):