Тіло починає рухатись зі стану спокою рівноприскорено. за останні 2 с руху, тіло пройшло 3/5 усього

шляху.Чому дорівнює час руху ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбин Кирилл.

Відповідь:

Путь за ЧЕТЫРЕ секунды:

S₄ = a*t²/2 = a*16 / 2

Путь за ПЯТЬ секунд:

S₅ = a*25 / 2

За ПЯТУЮ секунду:

ΔS = S₅-S₄ = (a/2)*(25-16) = 9*a/2

По условию

ΔS = 18 м

Имеем:

18=9*a/2

36=9*a

a=4 м/с² - ускорение тела

S₅ = 4*5²/2 = 50 метров - путь за 5 секунд

Покрокове пояснення: