Бөлшекті жаңа бөлімге келтіріңіз А) 3/8 бөлшегін бөлімі 32 болатын бөлшек түріне келтіріңіз


Ответы на вопрос

Отвечает Сагындыкұлы Ерасыл.

Ответ:3/8 бөлшегін 32-ге бөліп шықтайық. Біз есептейміз:

(3/8) * X = 32

Бұл теңдеуді шешімге алады:

X = 32 / (3/8)

X = 32 * (8/3)

X = (32 * 8) / 3

X = 256 / 3

X = 85 1/3

Соныменші, 3/8 бөлшегін бөліп шыққанда, келесі жаңа бөлімді аламыз: 85 1/3.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Сенин Слава.
ОГО НУ Я ТАКУ МОВУ НЕ ЗНАЮ ВИБАЧТЕ