Бөлшекті жаңа бөлімге келтіріңіз: a) 7/5 бөлшегін бөлімі 35 болатын бөлшек түріне келтіріңіз


Ответы на вопрос

Отвечает Авилова Алёна.

7÷5=x÷35

x=7×35÷5=49...

Отвечает Сагалов Федя.

Ответ:

7/5 × 35 = 2 625

Пошаговое объяснение:

Ж 2625 болшек