СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Довжина прямокутника дорівнює 20 дм, а ширина становить 3/4

довжини. Обчисліть площу прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Табуровский Максим.

Ответ:

300 дм²

Пошаговое объяснение:

1) 20:4×3=15 (дм) - ширина

2) S= 15×20 = 300 (дм²) - площа

Відповідь: S = 300 дм²