ДАЮ 50 БАЛЛОВ выполните действие: а) 7/8÷7/16;б) 3/5÷11/15в) 27/40÷18/35г)1÷8/9д) 5/9÷15е)

10÷4/15ж) 5 1/5÷13/15з) 6÷2 1/2и) 6 5/9÷18к) 28÷1 5/9

Ответы на вопрос

Отвечает Колиснык Богдан.

Ответ:Давайте розглянемо кожну дію окремо:

а) (7/8) ÷ (7/16) = (7/8) * (16/7) = 16/8 = 2.

б) (3/5) ÷ (11/15) = (3/5) * (15/11) ≈ 45/55 = 9/11.

в) (27/40) ÷ (18/35) = (27/40) * (35/18) ≈ 945/720 ≈ 63/48 ≈ 21/16.

г) 1 ÷ (8/9) = 1 * (9/8) = 9/8.

д) (5/9) ÷ 15 = (5/9) * (1/15) = 5/135 = 1/27.

е) 10 ÷ (4/15) = 10 * (15/4) = 150/4 = 37.5.

ж) (5 1/5) ÷ (13/15) = (26/5) ÷ (13/15) = (26/5) * (15/13) = (78/13) = 6.

з) 6 ÷ (2 1/2) = 6 ÷ (5/2) = 6 * (2/5) = 12/5.

и) (6 5/9) ÷ 18 = (59/9) ÷ 18 = (59/9) * (1/18) = 59/162.

к) 28 ÷ (1 5/9) = 28 ÷ (14/9) = 28 * (9/14) = 18.

Сподіваюся, це допоможе. Якщо у вас є додаткові запитання, будь ласка, питайте.

Пошаговое объяснение: