Якщо а належить до проміжку (-2;3), то |а2- а - 6|=


Ответы на вопрос

Отвечает Шута Алёна.

Ответ:

Якщо "а" належить проміжку (-2;3), то це означає, що -2 < a < 3.

Давайте знайдемо вираз |a² - a - 6|:

1. Підставимо мінімальне значення "a", яке може бути -2:

|(-2)² - (-2) - 6| = |4 + 2 - 6| = |6 - 6| = |0| = 0.

2. Підставимо максимальне значення "a", яке може бути 3:

|3² - 3 - 6| = |9 - 3 - 6| = |6| = 6.

Отже, |a² - a - 6| може бути або 0, якщо "a" рівне -2, або 6, якщо "a" рівне 3, оскільки "a" належить проміжку (-2;3).