A) пножитель за скобки: а) 6х2 + 8xy3 б) 25 cd8 - 75 c²d3


Ответы на вопрос

Отвечает Елпейсов Жанхожа.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Для виділення спільного множника залишку з кожного терміна виразу, спробуємо розкласти кожен з виразів на прості множники:а) 6x² + 8xy³Спробуємо виділити спільний множник з обох членів виразу. Виразимо найменший спільний множник для 6x² та 8xy³:6x² = 2 * 3 * x²

8xy³ = 2 * 2 * 2 * x * y³Спільний множник для обох членів це 2x. Тепер виділимо його:2x(3x + 4y³)Отже, вираз 6x² + 8xy³ можна виділити позитивний спільний множник 2x.б) 25cd⁸ - 75c²d³Аналогічно, розкладемо обидва члени на прості множники:25cd⁸ = 5² * c * (d⁴)²

75c²d³ = 3 * 5² * c² * d³Спільний множник для обох членів це 5²cd³. Тепер виділимо його:5²cd³(5d⁵ - 3c)Отже, вираз 25cd⁸ - 75c²d³ можна виділити позитивний спільний множник 5²cd³.