3.Преобразуйте смешанные числа в неправильные дроби, а неправильные дроби в мешанные числа.

12/5,25/24,две целых7/12,три целых9/11​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермольников Виктор.

Ответ:

12/5 = 2 цілих 2/5

25/24 = 1 ціла 1/24

2 цілих 7/12 = 31/12

три цілих 9/11 = 42/11

Отвечает Логинов Саша.

Смешані числа можна перетворити на неправильні дроби, помноживши цілу частину на знаменник і додавши чисельник. Наприклад:

1. 12/5 = 2 + 2/5 (смішане число перетворено на неправильну дріб)

2. 25/24 залишається неправильною дробом, оскільки чисельник менший за знаменник

3. 2 7/12 = 2 x 12 + 7 / 12 = 31/12 (смішане число перетворено на неправильну дріб)

4. 3 9/11 = 3 x 11 + 9 / 11 = 42/11 (смішане число перетворено на неправильну дріб)

Неправильні дроби можна перевести на смішані числа, поділивши чисельник на знаменник і використавши цілу частину як ціле число. Отже:

1. 2 + 2/5 = 2 2/5 (неправильна дріб перетворена на смішане число)

2. 25/24 залишається неправильною дробом

3. 31/12 залишається неправильною дробом

4. 42/11 = 3 + 9/11 = 3 9/11 (неправильна дріб перетворена на смішане число)

Отже, результати перетворення:

12/5 = 2 2/5

25/24 залишається неправильною дробом

два цілих 7/12 = 31/12

три цілих 9/11 = 3 9/11