405. На базу привезли 3800 кг картоплі. З них 45 % привезли першого дня, а решту другого. Скільки

кілограмів картоплі привезли першого дня і скільки другого? помогите пж даю 34 балла ​

Ответы на вопрос

Отвечает Страднек Кирилл.
Давайте знайдемо, скільки кілограмів картоплі привезли першого дня і скільки другого.

1. Відсоток, який привезли першого дня, становить 45% від загальної кількості картоплі. Щоб знайти цю кількість, ми можемо обчислити 45% від 3800 кг:

45% від 3800 = 0.45 * 3800 = 1710 кг.

Таким чином, першого дня привезли 1710 кг картоплі.

2. Залишилось привезти решту, яка становить 100% - 45% = 55% від загальної кількості картоплі. Щоб знайти цю кількість, ми можемо обчислити 55% від 3800 кг:

55% від 3800 = 0.55 * 3800 = 2090 кг.

Таким чином, другого дня привезли 2090 кг картоплі.

Отже, першого дня привезли 1710 кг картоплі, а другого дня привезли 2090 кг картоплі.