Дріб 7/9 треба звести до знаменника 56. Яким буде додатковий множник?​


Ответы на вопрос

Отвечает Манолий Саша.

Відповідь:

Для того щоб дріб 7/9 звести до знаменника 56, потрібно знайти додатковий множник для знаменника 9, щоб отримати 56.

56 поділено на 9 дорівнює 6 з залишком 2, тобто 56 = 9 * 6 + 2.

Отже, додатковий множник для знаменника 9, щоб отримати 56, дорівнює 6. Тобто дріб 7/9, помножений на 6, стане дробом зі знаменником 56:

(7/9) * 6 = 42/56.