Ағаш көленкесінің ұзындығы шамның көленкесі 6 сантиметр артык егер ағаш көленкесі 8 метр болсарнда

АС узындығы NC узындығынан 4 есе артык екенің көрсетініз​

Ответы на вопрос

Отвечает Гончаров Артём.
АС узындығы барлық көленкесшінің ұзындығын білдіреді, сондықтан біз осыдан кейін табаның ұзындығы мен АС-ді табандық ортаға 4 есе арттыруды қалпына келтіруіміз керек.

Енді қараңыз, АС узындығы NC узындығынан 4 есе артық. Міне, NC = AC + 4 * AC.

Солай болуы ақылды болады:
5 * AC = NC.

Сол кезде, NC узындығы барлық көленкесшінің ұзындығы, оның 8 метр болатындай:
5 * AC = 8 м.
Солай болуы мүмкін:
AC = 8 м / 5 = 1.6 м.

Сонымен қоса, ағаш көленкесшілерінің ұзындығы 1.6 метр болса, АС узындығы NC узындығынан 4 есе артар, бірақ міне АС узындығы шамның көленкесінің 6 сантиметр артық болатындай, олардың ұзындығының ұзақтығы барлықтың 6 сантиметрінен бастап АС узындығын табуымыз керек.