В правильній трикутній піраміді площа основи дорівнює 128 см², а площа однієї грані 80 см².. Чому

дорівнює площа повної поверхні піраміди ?

Ответы на вопрос

Отвечает Птицын Коля.

Ответ:

368 см^2

Пошаговое объяснение:

Площа основи = 128 см²

Площа однієї грані = 80 см²

Сума площ граней = 3 * (площа однієї грані) = 3 * 80 см² = 240 см²

Отже, площа повної поверхні піраміди дорівнює сумі площі основи та суми площ граней:

Площа повної поверхні = Площа основи + Сума площ граней = 128 см² + 240 см² = 368 см²