2x⁹ * (-4a²x³)² Дайте вiдповiдь i як це зробити?


Ответы на вопрос

Отвечает Nick Payal.

Ответ:

Щоб вирішити вираз \(2x^9 \times (-4a^2x^3)^2\), спочатку розглянемо кожну частину окремо.

Для \(2x^9\) не змінюємо степінь, тому залишається \(2x^9\).

Для \((-4a^2x^3)^2\), піднесемо кожен член до квадрату:

\[

(-4a^2x^3)^2 = (-4)^2 \times (a^2)^2 \times (x^3)^2

\]

\[

= 16a^4x^6

\]

Отже, весь вираз буде мати вигляд:

\[2x^9 \times 16a^4x^6\]

Тепер можемо знайти добуток:

\[32a^4x^{15}\]

Пошаговое объяснение:

.