Диаметр окружности 6(π≈3) а) Найди длину Б) найди площадь Круга


Ответы на вопрос

Отвечает Асқаров Ахмет.

Ответ:

лови аптечку

Пошаговое объяснение:

А) Для знаходження довжини кола потрібно використовувати формулу:

Довжина кола = π * діаметр

В даному випадку, діаметр дорівнює 6, і ви можете апроксимувати число π до 3:

Довжина кола = 3 * 6 = 18

Б) Площа круга розраховується за формулою:

Площа круга = π * (радіус)^2

Ми зазначили діаметр, але для знаходження площі потрібно знайти радіус, що дорівнює половині діаметра:

Радіус = діаметр / 2 = 6 / 2 = 3

Тепер ми можемо знайти площу кола:

Площа круга = 3 * (3)^2 = 3 * 9 = 27

Отже, площа круга дорівнює 27 квадратним одиницям.