4_7_9+78_45=_. _473_​


Ответы на вопрос

Отвечает Магдий Ульяна.

Ответ:

Щоб отримати суму 473 з додавання чисел 4_7_9 і 78_45, необхідно, щоб пропущені числа заповнилися цифрами 3 та 1. Отже:

4_7_9 + 78_45 = 473,

де пропущені числа заповнені наступним чином:

4_7_9 + 78_45 = 479 + 7845 = 8324.

Таким чином, щоб вихідний результат дорівнював 473, числа, які були пропущені, повинні бути заповнені наступним чином: 8324.