X² − (x+3)(x − 3) = 9​


Ответы на вопрос

Отвечает Прис Михаил.

Ответ:

X² − (x+3)(x − 3) = 9

X² − x² − 9 = 9

Отже, початкове рівняння x² − (x+3)(x − 3) = 9 не має розв'язків.