3цілі три четвирті поділити на дві цілі одна шістнадцята плюс чотири цілі одна друга помножить на

дві цілі одна вісімнадцятатри

Ответы на вопрос

Отвечает Дёмина Женя.

Ответ:

Для розв'язання цієї математичної операції розділимо діапазон виразу на окремі кроки:

1. Три четверті поділити на дві цілі:

- 3/4 поділити на 2 = (3/4) / 2 = 3/8

2. Додати одну шістнадцяту:

- 3/8 + 1/16 = 6/16 + 1/16 = 7/16

3. Помножити на чотири цілі одна друга:

- (7/16) * 4 = 28/16

4. Помножити на дві цілі одна вісімнадцятатри:

- (28/16) * 2 1/18 = 56/16 1/18

Результат виразу:

- 56/16 1/18 можна спростити, перетворивши на змішаний дріб: 56/16 = 3 цілі і 1/18. Таким чином, вираз дорівнює 3 цілі 1/18.