Когда родилась Лейла, маме было 28 лет, а когда Зафар - 31 год. Сейчас им троим вместе 46 лет.

Сколько лет каждому из них? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Семиглазов Илья.

Ответ:

Позначимо вік Лейли як "Л", вік мами як "М", і вік Зафара як "З".

За відомістю про вік мами, коли Лейла народилася: М = Л + 28.

За відомістю про вік мами, коли Зафар народився: М = З + 31.

За відомістю, що їх троє разом зараз мають 46 років: Л + М + З = 46.

Ми маємо систему рівнянь:

1. Л + М = 46 - З

2. М = Л + 28

3. М = З + 31

Підставимо (2) і (3) в (1):

Л + (Л + 28) = 46 - З

2Л + 28 = 46 - З

2Л = 18 - З

Звідси ми не можемо точно визначити вік кожної з них, оскільки нам не відомий вік Зафара (З). Тому є безліч можливих розв'язків, залежно від значення віку Зафара.