Учні 4-го класу разом з батьками і вчителями провели Свято осені в лісі. Для частування закупили

4 кавуни, по 60 грн кожен, і 6 динь, по 120 грн Кожна. У скіль-ки разів більше грошей заплатили за дині, ніж за кавуни?​

Ответы на вопрос

Отвечает Саксонов Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4*60= 240 грн ціна кавунів

6*120= 720 грн ціна динь

720:240= 3 у 3 рази більше грошей заплатили за дині, ніж за кавуни

Отвечает Нефёдов Ярик.

Відповідь:1) 60*4=240(грн) коштують кавуни

2)120*6=720 (грн)~ заплатили за дині

3)720/240=3 разів

У 3 рази більше

Покрокове пояснення: