3•(×-17)+14=20 Как ета делать жкажити пожалусьта


Ответы на вопрос

Отвечает Лаврухина Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3•(x-17)+14=20

3•(x-17) = 20-14

3•(x-17) = 6

x - 17 = 6:3

x - 17 = 2

x = 2+17

x = 19

Отвечает Медведев Виталик.

Ответ:

x = 19.

Пошаговое объяснение

Для вирішення цього рівняння, давайте спростимо його крок за кроком:

3 * (x - 17) + 14 = 20

Спочатку виконаємо операції всередині дужок:

3x - 3 * 17 + 14 = 20

Тепер проведемо обчислення в дужках:

3x - 51 + 14 = 20

Тепер додамо -51 та 14:

3x - 37 = 20

Тепер нашою метою є відокремити змінну "x". Додамо 37 до обох боків рівняння:

3x - 37 + 37 = 20 + 37

Це дозволить нам позбутися від -37 на лівому боці рівняння:

3x = 57

Тепер, щоб знайти значення x, розділимо обидва боки на 3:

3x / 3 = 57 / 3

Отже,

x = 19

Отже, рішенням рівняння є x = 19.