За місяць було продано 120 кг яблук. Першого тижня продали 5/24 всіх яблук. Скільки кілограм яблук

було продано за перший тиждень? Ваша відповідь​

Ответы на вопрос

Отвечает Бектас Балнур.

Пошаговое объяснение:

За перший тиждень було продано \( \frac{5}{24} \) від усього обсягу проданих яблук. Щоб знайти кількість кілограмів яблук за перший тиждень, ми множимо цей відсоток на загальну кількість проданих яблук:

\( \frac{5}{24} \times 120 \) кг.

Отже, за перший тиждень було продано \( \frac{5}{24} \times 120 \) кг яблук.