За першу годину турист пройшов 4 4/3 км., а за другий - на 1 7/8 менше. Який шлях подолав турист за

2 години?

Ответы на вопрос

Отвечает Исянбаев Руслан.

Ответ:

4 \frac{4}{3}  + (4 \frac{4}{3}  - 1 \frac{7}{8} ) = 5 \frac{1}{3}  \times 2 - 1 \frac{7}{8}  = 10 \frac{16}{24}  - 1 \frac{21}{24}  = 8 \frac{19}{24}