Доповни скорочений запис та розв'яжи задачу способом відношень Купили банани й апельсини за

однаковою ціною. За 5 кг бананів заплатили 50 грн. Скільки коштують 10 кг апельсинів Хто напише з гпт тот кхм Треба 1) 2) 3)

Ответы на вопрос

Отвечает Легалов Артём.

Ответ: 100 грн

Пошаговое объяснение:

1) 50:5=10 (грн)-1 кг бананів; апельсинів

2) 10*10=100 (грн)-10 кг апельсинів