За 3 кг апельсинів і 4 кг бананів заплатили 150 грн. Скільки коштує кілограм апельсинів і скільки -

кілограм бананів, якщо апельсини дорожчі за банани на 15 гривень?

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамов Степан.

Ответ:

апельсин- х+15

банан - х

тогда составим уравнение

4х+3(х+15)=150

4х+3х+45=150

7х=150-45

7х=105

х=105/7= 15 грн

апельсин 15+15=30 грн

проверим 3*30+4*15=90+60=150 грн, ответ верный

Пошаговое объяснение:

Отвечает Долженко Настёна.

Пошаговое объяснение:

Нехай 1 КГ Бананів - х грн, тоді 1 КГ Апельсинів - (15+х) грн

Складемо рівняння:

4х+3(х+15)=150

4х+3х+45=150

7х=105

x=15

Отже 1кг бананів коштує 15 грн, тоді 1кг апельсинів - 15+15=30 грн

Відповідь: 1кг Бананів-15грн, Апельсинів-30грн