В магазині купили 6 кг апельсинів і заплатили стільки ж, скільки за 3,6 кг бананів. Яка ціна за 1

кг бананів, якщо відомо, що кілограм апельсинів на 20 грн дешевший за кілограм бананів?потрібно скласти рівняння

Ответы на вопрос

Отвечает Журавлёв Артём.

Ответ:

пусть х за 1кг бананов, тогда (х-20) за 1кг апельсинов, уравнение х*3.6=(х-20)*6, 2.4х=120, х=50 грн -ответ