Маса кавунів-3 1/2 кг і 2 3/4 кг.Яка маса обох кавунів?.З поясненням​


Ответы на вопрос

Отвечает Климова Юлия.

Ответ:Маса першого кавуна - 3 1/2 кг. Для зручності перетворимо змішану дріб на звичайний дріб:

3 1/2 = (2 * 3 + 1) / 2 = (6 + 1) / 2 = 7/2

Маса другого кавуна - 2 3/4 кг. Перетворимо і цей змішаний дріб на звичайний дріб:

2 3/4 = (4 * 2 + 3) / 4 = (8 + 3) / 4 = 11/4

Тепер, щоб знайти загальну масу обох кавунів, додайте ці два дроби:

7/2 + 11/4

Спершу вам потрібно знайти спільний знаменник для цих дробів, який є 4. Тоді вирахуємо:

(7/2) + (11/4) = (14/4) + (11/4) = (14 + 11) / 4 = 25/4

Отже, загальна маса обох кавунів дорівнює 25/4 кг.

Тепер перетворимо цей дріб на змішаний дріб:

25/4 = 6 1/4

Отже, маса обох кавунів дорівнює 6 1/4 кг.

Пошаговое объяснение:

Почнемо з першого кавуна, маса якого становить 3 1/2 кг. Щоб знайти еквівалент цього змішаного дробу у звичайний дріб, ми розкладаємо його на суму двох дробів:

3 1/2 = 3 + 1/2

Тепер перетворимо 3 на дріб зі знаменником 2, щоб його можна було додати до 1/2:

3 = 3 * 2/2 = 6/2

Тепер ми маємо два дроби, які можна додати разом:

6/2 + 1/2 = 7/2

Отже, маса першого кавуна в звичайному дробовому вигляді становить 7/2 кг.

Тепер розглянемо другий кавун з масою 2 3/4 кг. Проведемо аналогічні операції для нього:

2 3/4 = 2 + 3/4

Тепер перетворимо 2 на дріб зі знаменником 4, щоб його можна було додати до 3/4:

2 = 2 * 4/4 = 8/4

Тепер ми маємо два дроби, які можна додати разом:

8/4 + 3/4 = 11/4

Отже, маса другого кавуна в звичайному дробовому вигляді становить 11/4 кг.

Тепер додамо маси обох кавунів:

7/2 + 11/4

Щоб додати ці дроби, нам потрібно знайти спільний знаменник, який є 4. Тоді ми можемо додати чисельники:

(7/2) + (11/4) = (14/4) + (11/4)

Тепер додамо чисельники:

(14/4) + (11/4) = 25/4

Отже, загальна маса обох кавунів в звичайному дробовому вигляді становить 25/4 кг.

Для представлення цього результату у змішаному дробовому вигляді, поділімо 25 на 4:

25 ÷ 4 = 6 з залишком 1

Отже, маса обох кавунів становить 6 1/4 кг.