Точки А, В і С лежать на одній прямій. Чому дорівнює відстань AB, якщо точка С- середина відрізка

AB, а AC=15 см? срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Сиднева Лиза.

Відповідь:

30 см

Покрокове пояснення:

Якщо AC=15 см, а С - середина відрізка, то АВ=15*2=30 см

(спочатку йде точка А, потім точка С і закінчує відрізок точка В)

Отвечает Вревский Егор.

Ответ:

30 см

Пошаговое объяснение:

А_____С_____В

Если точка С середина отрезка АВ, то АС = ВС

АВ = АС + ВС = 15 + 15 = 30 см