в спортивном лагере 322 человека когда несколько человек ушли в поход в лагерь осталось 275 человек

Сколько человек ушли в поход. решить задачу УРАВНЕНИЕМ!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Левкова Ульяна.

Ответ:

познач найкращою відповідею

Пошаговое объяснение:

Позначимо кількість людей, які пішли в похід, через "х". Зараз у лагері залишилося 275 чоловік, і ми знаємо, що спочатку було 322 людини. Тоді можемо скласти наступне рівняння:

322 - x = 275

Тепер розв'яжемо це рівняння, щоб знайти значення "х":

322 - x = 275

Віднімемо 322 від обох боків:

-x = 275 - 322

-x = -47

Тепер помножимо обидві сторони на -1, щоб змінити знак:

x = 47

Отже, 47 людей пішли в похід.

Отвечает Бербер Елизавета.

Ответ:

322-x=275

322-275=x

x=47