Один робот поштар розклав за 12 годин 960 посилок, а інший 780 посилок. Скільки посилок розкладуть

обидва роботи за 8 годин

Ответы на вопрос

Отвечает Муратов Ренат.

960/12 = 80 посилок на годину розкладає перший робот.

780/12 = 65 посилок на годину розкладає другий робот

80 посилок/год (перший робот) + 65 посилок/год (другий робот) = 145 посилок/год (обидва роботи разом).

145 посилок/год * 8 годин = 1160 посилок.

відповідь:Отже, обидва роботи разом розкладуть 1160 посилок за 8 годин.