Відстань між двома містами дорівнює 112 км. З цих міст назустріч один одному виїхали автобус та

велосипедист, які зустрілися через 1,4 год. Швидкість велосипедиста 7 км/год. Знайдіть швидкість автобуса.

Ответы на вопрос

Отвечает Щукин Егор.

Ответ:

73 км/ч.

Пошаговое объяснение:

Если автобус и велосипедист выехали одновременно, то решение следующее:
1) 112 : 1,4  = 80 (км/ч) - скорость сближения.
2) 80 - 7 = 73 (км/ч) - скорость автобуса.