Довжина стільниці прямокутної форми дорівнює 1 м 40 см, а периметр - 4 м 30 см. Знайдіть ширину

стільниці. СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Ерин Ваня.

Ответ:

а=1м.40см

Р=4м.30см

в=?

Р=(а+в)×2

1м=100см

(140см+в)×2=430см

140+х=430÷2

140+в=215

в=215-140

в=75см

(140+75)×2=430

430=430

ответ: в=75см