{ 1/2-1/3} + {1/3-1/4} ​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

1)1/2-1/3=3/6-2/6=1/6

Потрібно що б у них був спільний знаменник, тоді щукаемо найменще спільне кратне та домнажаемо

2)1/3-1/4=4/12-3/12=1/12

1/6+1/12=2/12+1/12=3/12

Отвечает Перегудова Анна.

Ответ:Добрый вечер!

Пошаговое объяснение на фото.