Яке число при піднесенні до квадрата збільшується на 500%? Будь ласка поможіть ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бурнос Даша.

Ответ:

Число 6 при піднесенні до квадрата збільшується на 500%.

x^2 = x + 500% * x

x^2 = x + 5x

x^2 = 6x

x^2 = 6x

x^2 - 6x = 0

x(x - 6) = 0

x = 0

x =6 , але підходить тільки x =6

Отвечает Galyant Viktoriya.

Для знайдення числа, яке при піднесенні до квадрата збільшується на 500%, спробуймо розв'язати таке рівняння:

Нехай x - початкове число.

Якщо ми піднесемо його до квадрата, то отримаємо x^2.

За умовою задачі, x^2 має збільшитися на 500%.

Це можна виразити так:

x^2 = x + 500% * x

x^2 = x + 5x

x^2 = 6x

Тепер ми маємо квадратне рівняння. Розв'яжемо його:

x^2 - 6x = 0

x(x - 6) = 0

Звідси ми бачимо два можливих значення x:

1. x = 0

2. x = 6

Отже, числа, яке при піднесенні до квадрата збільшується на 500%, це 6.


Будь ласка, найкращу відповідь