2 цілих 7/9 + 1 ціла 1/3 даю 15 балов у меня щас кр


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ: 4 1/9

Пошаговое объяснение:

2 7/9 + 1 1/3 = (2+1) + (7/9 + 1/3)

2+1 = 3

7/9 + 1/3

Зведимо дріб 1/3 до знаменника 9

Знаменник 9 поділпмо на 3

9 : 3 = 3

Множимо чисельник та знаменник дробу 1/3 на 3

1/3 = 1×3/3×3 = 3/9 Ми звели дріб до знаменника 9

7+3/9 = 10/9

10/9=1 1/9

3 + 1 1/9 = 4 1/9