Ярина прочитала першого дня 36 сторінок, що становить 20% усієї Скільки сторінок у книзі,


Ответы на вопрос

Отвечает Зиганшин Альберт.

Відповідь:

180

Покрокове пояснення:

20%=1/5

100%=5/5=36*5=180