Составить 5 примеров с помощью координатной прямой ,пример: 5+(-6)​


Ответы на вопрос

Отвечает Флорьянович Оля.

Ответ:

окладалоадпдп

Пошаговое объяснение:

тпьадпопдплпдажоа

Отвечает Bagi Bagira.

3 + (-2) = 1

Це представляє додавання позитивного числа 3 і від'ємного числа 2.

(-4) + 7 = 3

Тут ми додаємо від'ємне число (-4) і позитивне число 7.

(-1) - (-3) = 2

Цей приклад представляє віднімання від'ємного числа (-1) від іншого від'ємного числа (-3).

5 - 8 = (-3)

Це вираз, де ми віднімаємо позитивне число 8 від позитивного числа 5.

2 + 2 = 4

Це приклад додавання двох позитивних чисел, де результат є позитивним числом.