265.° Знайдіть значення виразу: 1) 56 + 42 ÷ 14 - 7;2) (56 + 42) ÷ (14 - 7)ы3) (56 + 42) ÷ 14 -

7;4) 56 + 42 ÷ (14 - 7).​

Ответы на вопрос

Отвечает Кан Ника.

Ответ:

1)52

2)14

3)0

4)62

Пошаговое объяснение:

1) 42:14(перша дія ділення/множення)

+56-7=59-7=52

2) 56+42(перша дія в дужках), (14-7)

98:7=14

3) 1. 56+42=98

2.98:14=7

3.7-7=0.

4)1. 14-7=7

2.42:7=6

3.56+6=62