Знайди НСЗ та розмісти дроби у порядку спадання: 11/16; 5/8; 7/24; 5/12; 7/36; 15/72


Ответы на вопрос

Отвечает Лавров Сергей.

Ответ:

11/16; 5/8; 5/12; 7/24; 15/72; 7/36

Пошаговое объяснение:

НСЗ-144 знаходимо множник для чисельника

144:16=9

144:8=18

144:24=6

144:12=12

144:36=4

144:72=2

тепер знаходимо чисельники

11×9=99

5×18=90

7×6=42

5×12=60

7×4=28

15×2=30

отже тепер в нас є дроби

99/144; 90/144; 42/144; 60/144; 28/144; 30/144;

які не складно розташувати у порядку спадання

99/144; 90/144; 60/144; 42/144; 30/144; 28/144;