Крячик, Квачик і Кручик продали 13 склянок коли і 9 склянок спрайту, усього на суму 300 грн.

Скільки коштує 1 склянка спрайту, якщо 1 склянка коли коштує 12 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Ящук Елизавета.

Відповідь:

1)13*12=156(грн)-кола;

2)300-156=144(грн)-спрайт;

3)144/9=16(грн)=1 склянка спрайту.

Покрокове пояснення: