Знайдіть значення виразу: 82 451 – 28*(-82) + 6 919 : (-17) – (-261) * 60


Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Александр.

Ответ:

Давайте розглянемо кожен елемент в цьому виразі:

1. 82 451

2. 28 • (-82) = -2 296

3. 6 919 : (-17) = -405

4. -261 • 60 = -15 660

Тепер давайте підставимо ці значення в вираз:

82 451 - 2 296 + (-405) - (-15 660)

Тепер виконаємо операції по порядку:

82 451 - 2 296 = 80 155

-405 - (-15 660) = -405 + 15 660 = 15 255

Тепер додамо результати:

80 155 + 15 255 = 95 410

Отже, вираз 82 451 – 28•(-82) + 6 919 : (-17) – (-261) • 60 дорівнює 95 410.

Отвечает Котлова Виктория.

Ответ:100000 или 10⁵

Объяснение: