Розв'яжи задачу. Довжина рiчки Пiвденний Буг становить 806 км. Річка Ворскла на 342 км коротша. А

рiчка Західний Буг на 308 км довша за Ворсклу. На скільки Пiвденний Буг довший за Західний Буг? 19

Ответы на вопрос

Отвечает Капустин Игорь.

Ответ:

на 34 км

Пошаговое объяснение:

1) 806 - 342 = 464 (км) - довжина Ворскли

2) 464 + 308 = 772 (км) - довжина Західного Бугу.

3) 806 - 772 = 34 (км) - довший Південний Буг за Західний Буг