Довжина річки Південний Буг становить 806 км. Річка Ворскла на 342 км коротша. А річка Західний Буг

на 308 км довша за Ворсклу. На скільки Південний Буг довший за Західний Буг? 19, Плис дам 50 балов ПОМОГИТЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тетерина Оля.

Ответ:

на 34 км

Пошаговое объяснение:

806-342=464 (км) довжина Ворскли

464+308=772 (км) довжина Західного Бугу

на 806-772=34 (км) Південний Буг довший за Західний Буг

Отвечает Сметанка Камилла.

Ответ:

отве

Пояснение

Ответ:34