Розв'жи рівняння (x-5,2)+3 3/5=7 1/20 попередньо перетворивши десятковий дріб у мішане число.

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Филатов Алексей.

Пошаговое объяснение:

Для спрощення розв'язування рівняння перетворимо десятковий дріб 3.2 у мішане число:

3.2 = 3 2/10 = 3 1/5

Тепер маємо рівняння:

(x - 5 1/5) + 3 3/5 = 7 1/20

Додамо 5 1/5 до обох сторін:

x + 3 3/5 = 7 1/20 - 5 1/5

x + 3 3/5 = 7 1/20 - 5 4/20

x + 3 3/5 = 1 17/20

Віднімемо 3 3/5 від обох сторін:

x = 1 17/20 - 3 3/5

x = 1 17/20 - 3 12/20

x = 1 - 3 + (17/20 - 12/20)

x = -2 + 5/20

x = -2 + 1/4

x = -8/4 + 1/4

x = -7/4

Отже, розв'язок рівняння x - 5.2 + 3.2 = 7.05 у вигляді мішаного числа -7 1/4.