Оксана купила 12 зошитів, причому зошитів у лінійку вона купила на 2 більше, ніж зошитів у

клітинку. Скільки зошитів кожного виду купила Оксана?

Ответы на вопрос

Отвечает Умеренков Никита.

Ответ:

поставте 5 пжпж

Пошаговое объяснение:

Нехай X - кількість зошитів у клітинку, а X + 2 - кількість зошитів у лінійку. За вказаними умовами, ми можемо скласти систему рівнянь:

X + (X + 2) = 12

Розкривши дужки та спростивши рівняння:

1) 2X + 2 = 12

2X = 12 - 2

2X = 10

X = 10 / 2

X = 5 - у клітинку

2) 5 + 2 = 7 зошитів у лінійку(бо їх на 2 штуки більше)

Отже, Оксана купила 5 зошитів у клітинку (X) та 7 зошитів у лінійку (Y).