Кільцевим маршрутом їздять два автобуси з інтервалом 24 хвилини .Визначте скільки додаткових

автобусів потрібно вивести на маршрут , щоб скоротить інтервал руху на 60%

Ответы на вопрос

Отвечает Лазарук Дарья.
24*(100-60)/100=9,6хв - новий інтервал руху
24*2=48хв - один круг.
48/9,6=5автобусів.
5-2=3 автобуси.
Відповідь: потрібно 3 додаткових автобуси