Допоможіть будь ласка даю 50 балів. З 24 м тканини пошили 6 однакових халатів. Скільки потрібно

метрів тканини, щоб пошити 12 халатів?Розв'яжи задачу двома способами.​

Ответы на вопрос

Отвечает Черевко Яна.

Ответ:

Спочатку знайдемо, скільки метрів тканини потрібно для пошиття одного халата, а потім помножимо цю кількість на 12 для 12 халатів.

Відомо, що з 24 м тканини пошили 6 халатів.

Знайдемо, скільки метрів потрібно для одного халата: 24 м / 6 халатів = 4 м на один халат.

Тепер, для 12 халатів, потрібно 12 * 4 м = 48 м тканини.

Отже, для пошиття 12 халатів потрібно 48 метрів тканини.

Спосіб 2: Розв'язок за допомогою простого співвідношення.

Пошили 6 халатів з 24 м тканини.

Знайдемо, скільки метрів тканини потрібно для 1 халата, розділивши загальну кількість тканини на кількість халатів: 24 м / 6 халатів = 4 м на один халат.

Тепер, для 12 халатів, потрібно 12 * 4 м = 48 м тканини.

Результат залишається тим же: для пошиття 12 халатів потрібно 48 метрів тканини.

Пошаговое объяснение: