Крок катрусі дорівнює 60 см а крок тараса 80 см.Знайдіть таку найменшу відстань пройшовши яку і

тарас і катруся зроблять по цілому числу кроків

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Сергей.

Ответ:

240см - найменша відстань, пройшовши яку і Тарас, і Катруся зроблять по цілому числу кроків

Пошаговое объяснение:

Потрібно знайти НОК (60,80), а для цього потрібно розкласти на прості числа 60 та 80:

60=2*2*3*5

80=2*2*2*2*5

Отже, НОК (60;80)=2*2*2*2*3*5=240(см)  - найменша відстань, пройшовши яку і Тарас, і Катруся зроблять по цілому числу кроків, а саме:

240:60=4 (кроки) - зробить Катруся

240:80=3 (кроки) - зробить Тарас