крок Тараса під час бігу дорівнює 2 м, а крок Катрусі - 150 см. Знайдіть таку найменшу відстань,

пробігши яку і Тарас і Катруся зроблять по цілому числу кроків

Ответы на вопрос

Отвечает Омар Сейлхан.

1 м = 100 см

2 м = 200 см - шаг Тараса

150 см - шаг Катруси

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

200 = (2*2*2) * (5*5)

150 = 2 * 3 * (5*5)

НОК (200 и 150) = (2*2*2) * 3 * (5*5) = 600 - наименьшее общее кратное

600 : 200 = 3 шага сделает Тарас

600 : 150 = 4 шага сделает Катруся

Вiдповiдь: 6 м - найменша вiдстань.